Тел./Факс: 037/3552 083, 037/ 3552 nasaradostal@gmail.com
U okviru projekta Digitalan razigranost održene su dve radionice za roditelje, na kojima su im vaspitači su preneli svoja iskustva i znanja na temu digitalne gejmifikacije. Kroz vedru i razigranu atmosferu, roditelji su se upoznali sa značajem i benefitima digitalne gejmifikacije u predškolskom obrazovanju, isa veštinama koje deca mogu razviti kroz ovakav način rada. Roditelji su pozvani da se uključe u projekat, na šta su svi vrlo rado prestali. Uključeni su roditelji iz tri grupe u godini pred polazak u školu i dve starije vaspitne grupe.
Koristeći digitalne alate Kahoot! i QR kodovi vaspitači koji vode projekat, osmislili su i igre za roditelje kako bi im na praktičan način pokazali kako će se gejmifikacija koristiti u praksi.
#fondacijatempus
#erasmusplus #digitalnarazigranost